Palaa lajin sivulle

Aikataulu

Huom! Maalipallo-ottelut ovat seurattavissa suorina lähetyksinä Goalball Finland -Youtube-kanavalta

Perjantai 18.1.

Liikuntahalli

  • 10.00 Miehet: Suomi Sininen–Suomi Valkoinen
  • 11.00 Naiset: Iso-Britannia–Venäjä II
  • 12.00 Miehet: Liettua–Etelä-Korea
  • 13.00 Naiset: Venäjä I–Suomi
  • 14.00 Miehet: Tšekki–Suomi Sininen
  • 15.00 Naiset: Tanska–Iso-Britannia
  • 16.00 Miehet: Suomi Valkoinen–Liettua
  • 17.00 Naiset: Tanska–Venäjä I
  • 18.00 Miehet: Etelä-Korea–Tšekki
  • 19.00 Naiset: Suomi–Venäjä II

Lauantai 19.1.

Liikuntahalli

  • 09.00 Naiset: Venäjä I–Iso-Britannia
  • 10.00 Miehet: Liettua–Suomi Sininen
  • 11.00 Naiset: Suomi–Tanska
  • 12.00 Miehet: Etelä-Korea–Suomi Valkoinen
  • 13.00 Naiset: Venäjä II–Venäjä I
  • 14.00 Miehet: Tšekki–Liettua
  • 15.00 Naiset: Iso-Britannia–Suomi
  • 16.00 Miehet: Suomi Sininen–Etelä-Korea
  • 17.00 Naiset: Tanska–Venäjä II
  • 18.00 Miehet: Suomi Valkoinen–Tšekki
  • 19.00 Naiset: 4.–5.
  • 20.00 Miehet: 4.–5.

Sunnuntai 20.1.

Liikuntahalli

  • 09.00 Naiset: Pronssiottelu
  • 10.00 Miehet: Pronssiottelu
  • 11.00 Naiset: Loppuottelu
  • 12.00 Miehet: Loppuottelu