Palaa lajin sivulle

Aikataulu

PE 18.1.2019

  • Klo 8.00–9.00 Aamupala, Ravintola Iso Kukkanen
  • Klo 9.00–11.00 Pajulahti Games -kisojen seuraaminen
  • Klo 9.30–10.00 Coach meeting, Pajulahden kahvio
  • Klo 11.00–12.00 Lounas, Ravintola Iso Kukkanen
  • Klo 12.30 Lähtö rinteeseen Pajulahdesta (bussikuljetus) / suomalaiset (osa) kokoontumien klo 12.30 Messilä
  • Klo 13.00–14.30 Harjoittelu
  • Klo 14.30–14.50 Rataan tutustuminen
  • Klo 15.00–16.30 Luokittelulaskut /pujottelu (3kierrosta)
  • Klo 17.30 Kuljetus Pajulahteen, Ravintola Iso Kukkanen
  • Klo 18.30–19.30 Päivällinen, Ravintola Iso Kukkanen
  • Klo 20.00 Saunat

LA 19.1.2019

  • Klo 7.15–8.30 Aamiainen ravintola Iso Kukkanen
  • Klo 9.00 Lähtö rinteeseen Pajulahdesta (bussikuljetus)
  • Klo 9.45 Coach meeting, Messilä
  • Klo 10.30–10.50 Rataan tutustuminen (pujottelu)
  • Klo 11.00 Pujottelukisat (3 kierrosta)
  • Klo 12.30–13.30 Lounas, ravintola Messilä
  • Klo 14.00–14.20 Rataan tutustuminen (suurpujottelu)
  • Klo 14.30 Suurpujottelukisat (3 kierrosta)
  • Klo 17.00 Kuljetus Pajulahteen (bussikuljetus)
  • Klo 18.00–19.00 Päivällinen, Ravintola Iso Kukkanen
  • Klo 19.00–20.30 Saunat
  • Klo 21.00 Palkintojenjako, Ravintola Iso Kukkanen
  • Klo 21.00–23.00 Disco

SU 20.1.2019

  • Klo 7.30–8.30 Aamiainen, Ravintola Iso Kukkanen
  • Klo 9.30–11.00  Pajulahti Games -kisojen seuraaminen / judotreenit Nikula-halli
  • Klo 12.00–13.00 Lounas ravintola Iso Kukkanen
  • Klo 13.00 Päätöstilaisuus, ravintola

Luokittelun laskujärjestys perjantaille

Women

  • 1. Saga Hänninen SO Finland
  • 2. Veera Luhtanen SO Finland
  • 3. Erika Rämö SO Finland
  • 4. Saimi Oksa SO Finland
  • 5. Roosa Kukkumäki SO Finland
  • 6. Tanja Pyykkö SO Finland
  • 7. Emile Grenan SO Norway
  • 8. Anja Wold Lunde SO Norway
  • 9. May Grönvold SO Norway

Men

  • 10. Martin Sletten Eriksen SO Norway
  • 11. Andreas Enger Schrener SO Norway
  • 12. Markus Lie Tönnesen SO Norway
  • 13. Kasperi Immonen SO Finland
  • 14. Teo Ruoslahti SO Finland
  • 15. Jesse Honkonen SO Finland
  • 16. Toivo Laiho SO Finland
  • 17. Tatu Kantonen SO Finland
  • 18. Marco Magi SO Finland

Snowboard

  • 19. Janne Matilainen SO Finland
  • 20. Saul Päivinen SO Finland